Tříletá mezinárodní škola Dr.Michal Yakir v České republice

     Systematizace rostlin v homeopatii

Michal Yakir

       

 

        Nejedná se o jednorázový seminář, ale o ucelenou školu, která Vám umožní naučit se metodu Systematizace rostlin v homeopatii používat prakticky. Jednotlivé víkendy na sebe budou tematicky navazovat. Odstup vyučovacích víkendů bude půl roku tak, aby jste si mohli probranou látku vyzkoušet v praxi. Během tří let školy pochopíte systém čeledí rostlin ve svém vývoji a naučíte se díky systému rostlin používat několik set homeopatických léků z rostlin ve své homeopatické praxi.

    

 

Při účasti alespoň čtyř z šesti vyučovacích víkendů obdrží absolventi diplom v českém a anglickém jazyce o absolvování Tříleté mezinárodní školy systematizace rostlin v homeopatii dle systému Dr.Michal Yakir.

                      V průběhu školy budeme podrobně a do detailů probírat témata jednotlivých sloupců a řádků tabulky ve vazbě na vývoj jednotlivých čeledí a podčeledí rostlin. Jejich vlastnosti a témata budou převáděna na homeopatická témata, psychologické a charakteristické rysy jednotlivých čeledí. Vše bude průběžně ilustrováno a zasazeno do kontextu na celé řadě praktických případů klientů. Semináře jsou kompletně tlumočeny do českého jazyka.

              Video Tabulka rostlin č. 1            Video Tabulka rostlin č.2          Video Tabulka rostlin č. 3                      (videa obsahují české titulky)

  Studie  TRITICUM VULGARIS (pšenice) zde 

V průběhu celé tříleté školy bude postupně probírána v rámci systematizace jednotlivých čeledí materie medika jednotlivých rostlin, včetně méně známých a dosud neznámých obrazů rostlinných léků. V průběhu tříleté školy bude prováděna dif.dg. obrazu rostlinných léků se známějšími léky z řad rostlin nebo periodické tabulky prvků. Během výuky se nesmí pořizovat záznamy na diktafon, kameru, fotoaparát nebo mobil.

 

 

Mail: systemrostlin@centrum.cz                              tel. 608 020 114 

 

Organizace školy:  Ing.Aleš Sušický a tým homeopatů

________________________________________________________________________________________________________________